В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПРЕТЕНДЕНТИ СТАЛИ КАНДИДАТАМИ: відбулося друге засідання конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття посади директора КНП «Турківська центральна районна лікарня»

Дата: 31.01.2020 Кометарі: 0

Процедурно це засідання можна вважати таким собі підготовчим, адже члени комісії з дотримання всіх вимог розглянули  заяви претендентів на цю посаду та перевірили документи, подані в запечатаному конверті на предмет правильності їх оформлення та достовірності. Хоча  й були застереження щодо можливих неточностей  невеликої частини документів одного з кандидатів. Власне, щоб з’ясувати і відкинути всякі сумніви, комісія рекомендувала голові конкурсної комісії Василю Костишаку провести перевірку. А так все відбулося тихо, мирно. Кожен з членів комісії мав можливість вивчити документи та  висловити  свої зауваження. На розгляд конкурсної комісії подали свої кандидатури три  особи, які в алфавітному порядку заходили для спілкування.

Костянтин Коробов

Першим був Костянтин Коробов – виконувач обов’язків директора КНП «Турківська центральна районна лікарня». Він також виконував обов’язки головного лікаря комунальної центральної районної лікарні, а ще раніше був заступником головного лікаря по ЕТН.  У свій час він працював завідувачем пункту переливання крові в Турківській центральній лікарні.  Свою роботу в нашому районі Костянтин Федорович розпочав у 1992 році лікарем-хірургом, а до того закінчив Куйбишевський медичний університет ім. Д. І. Ульянова, Дніпропетровський медичний інститут. Проходив військову службу в обмеженому контингенті радянських військ в Республіці Афганістан. Народився у 1961 році в м. Кіровоград.

Юрій Лило

Наступним з членами комісії спілкувався Юрій Лило. Він народився у с. Вовче  у 1963 році. За освітою – інженер-механік. Закінчив  Львівський сільськогосподарський інститут та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президенті України.  У свій час обіймав посаду голови фонду держмайна у Турківському районі, начальника представництва фонду держмайна у Турківському районі, його  двічі обирали головою Турківської районної ради, згодом  заступником. У 2014 році Юрій Дмитрович був мобілізований на дійсну строкову службу на рік. Останнє місце роботи – з 2016 по 2020 рік – заступник голови Турківської райдержадміністрації.

Володимир Яворський

Третій претендент – Володимир Яворський. Народився в с. Лосинець нашого району в 1965 році. Закінчив Харківський інститут економіки, ринкових відносин та менеджменту, а згодом – Івано-Франківський інститут нафти і  газу. Спеціальність за освітою – економіка підприємства, видобування нафти й газу.  З 1986 року Володимир Миколайович  працює на різних підприємствах, що займаються нафто- та газовидобутком.  Має великий виробничий досвід, починаючи від помічника бурильника й до директора ПАТ «Дрогобицький машинобудівний завод». Займав різні керівні посади в нафтогазовій сфері на Харківщині, був заступником начальника управління з матеріально-технічного забезпечення та загальних питань ГПУ «Львівгазвидобування» ДК «Укргазвидобування»   НАК «Нафтогаз України» м. Львів.

 Переглянувши подані документи, комісія вирішила наступне засідання призначити на середу, 5 лютого, на 10.00 год. Тоді, власне, буде заслухано конкурсні пропозиції кандидатів та проведено співбесіду. І вже після цього відбудеться голосування. Кандидатуру переможця  подадуть голові районної ради для укладання контракту.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви