В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ДВАДЦЯТИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 21.02.2020 Кометарі: 0

За підтримки та безпосередньої участі депутата Верховної Ради України Андрія Лопушанського, уже вдвадцяте поспіль, у м. Трускавець проходить благодійний волейбольний турнір. Кошти, забрані від його учасників,  щороку передають хворим дітям, багатодітним сім’ям, іншим незахищеним верствам населення, що мешкають на теренах Старосамбірського, Сколівського, Турківського районів та м. Самбір. Цьогоріч одна сім’я з нашого району також отримала допомогу.

У турнірі брало участь шість команд: «Роял», «Хімфармінвест-1». «Хімфармінвест -2», «Європейська партія» м. Київ, WTF «Львів» та команда Турківського району в складі Івана Кречківського, Віталія Негіра, Назарія Славітича, Ірини Лис, Василя Ірода, Марини Москаль, Анни Зубрицької, Ігоря Матковського та Івана Яворського. Приємно, що наші волейболісти програли лише одну гру від команди «Хімфармінвест-1» і таким чином здобули почесне друге місце, отримавши від організаторів чудовий кубок.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви