В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ОДРУЖИЛИСЯ В ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА (Фото)

Дата: 21.02.2020 Кометарі: 0

Нерідко молоді пари приурочують своє одруження Дню святого Валентина, який відзначаємо 14 лютого, вірячи в те, що ця дата має якусь магічну силу і їхнє життя буде щасливим і безхмарним. Хоча, по правді кажучи, якщо до цього не докладати  взаємних зусиль, то дата нічого не допоможе.

Щорічно із засобів масової інформації ми дізнаємося, що в Україні сотні молодих пар пов’язують своє одруження з цим святом. Не винятком є і Турківщина. Цьогоріч у нашому районі такою нагодою скористалися дві пари. У Завадівській сільській раді церемонія шлюбу відбулася для 23-річного  жителя с. Лосинець Богдана Матківського та уродженки м. Коломия Івано-Франківської області, 22-річної Ілони Олексюк. Молодята познайомилися на заробітках, і, як бачимо, знайомство дало результат.

Інша шлюбна церемонія відбулася в с. Шандровець. Там одружувався місцевий житель Іван Борута, 1994 р.н., із жителькою с. Нижня Яблунька Аліною Гембець. Аліна розповідає, що  більше трьох років тому Іван робив ремонт в їхній оселі, слово по слову – розговорилися, знайшли спільний інтерес, подружилися, а згодом й покохалися, а на День святого Валентина ще й одружилися.

Віриться, що сімейне життя цих молодих пар буде багатим і щасливим, успішним та плідним.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви