В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВПРОВАДЖЕННЯ ДОДАТКУ «ДІЯ»

Дата: 13.03.2020 Кометарі: 0

Днями в Турківському РВ ГУ ДМС України у Львівській області відбулася зустріч з  представниками органів місцевого самоврядування щодо надання якісних адміністративних послуг відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та надання якісної послуги «Е-Малятко», затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 10.07. 2019 №691 «Про створення сприятливих умов для реалізації прав дитини». Тож зараз можна  зареєструвати  дитину в електронній формі з використанням КЕПу (кваліфікованого електронного підпису) через інформаційно- телекомунікаційну систему органу реєстрації, яка забезпечує функціонування реєстру територіальної громади.

Державна міграційна служба проводить роботу щодо впровадження в додаток «Дія» цифрового паспорта громадянина України та цифрового паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Слід зазначити, що цифровий паспорт формується за згодою користувача додатку «Дія» та наявності в ЄДДР даних громадянина. Цифровий паспорт дозволить посвідчувати особу, отримувати адміністративні та банківські послуги тощо.

Послугу надаватимемо безкоштовно  та буде доступною для громадян, які досягли 18-річного віку. Термін дії сертифікатів ключів  КЕП – 2 роки.

Послугу можна отримати після  одержання  нової  ID-картки у підрозділі за місцем реєстрації особи.

Якщо паспорт громадянина України отримано власником раніше, то таку послугу можна отримати у будь-якому підрозділі ДМС, незалежно від місця реєстрації.

Оксана Бабунич,
начальник Турківського РВ ГУ ДМС України у Львівській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви