В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ШІСТЬ ПРОТОКОЛІВ ПРО АДМІНПОРУШЕННЯ

Дата: 09.04.2020 Кометарі: 0

Працівники Турківського відділення поліції, проводячи планові перевірки щодо дотримання громадянами обмежувальних карантинних заходів, склали 6 адміністративних протоколів. На двох осіб, що перебували в лісопарковій зоні неподалік Явірської ГЕС; на ще одну особу, що порушила карантинні заходи – проводила дозвілля у відпочинковій зоні неподалік Борині. Також  до адміністративної відповідальності притягнуто жителя с. Бітля, який,  в порушення  карантинного режиму, знаходився на спортивному майданчику. Складено протокол й  на громадянина, який  перебував в райцентрі без документа, що посвідчує особу, а також на приватного підприємця с. Верхня Яблунька, в магазині якого людина перебувала без захисної маски.

Втім, це лише виявлено і зафіксовано поодинокі порушення, адже, як бачимо  щодня, наші співгромадяни з незрозумілих міркувань ігнорують карантинні обмеження. Така собі вседозволеність: мовляв, що мені зроблять?

Насправді ж відповідальність за адмінпротоколом – накладення штрафу від 17 до  34 тисяч гривень, але стягнути їх з порушника можна лише після рішення суду.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви