В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«КАРПАТСЬКИЙ ГОМІН» – ТРАНСЛЯЦІЯ В ЦІЛОДОБОВОМУ РЕЖИМІ

Дата: 30.04.2020 Кометарі: 0

Із середи, 22 квітня, передачі Студія районного радіомовлення «Карпатський гомін» здійснює в цілодобовому режимі,  на частоті 97,2  МГц. Наразі до 1 травня радіоорганізація мовить у тестовому режимі, а після того у звичному, ліцензованому.

До  запуску цілодобового ефіру передувала велика підготовча робота в плані оформлення документів на отримання ліцензії, придбання необхідного обладнання, його налаштування. До цього було залучено чимало людей, які з розумінням  віднеслися до потреби, та навіть необхідності такого радіо. А тому сьогодні працівники  студії сердечно дякують за допомогу голові  Турківської районної ради Володимиру Лозюку, депутату Верховної Ради України Андрію Лопушанському та його помічниці Ірині Кірі,  начальнику управління Державної казначейської служби у Турківському районі, голові постійної депутатської комісії з питань бюджету Михайлу Хорту, начальнику управління фінансів Турківської РДА Володимиру Юсиповичу та всім депутатам Турківської районної ради за взаєморозуміння та фінансову підтримку. Також працівники студії закликають всіх радіослухачів долучатися до створення цікавого контенту турківського радіо, яке здійснює мовлення, як сказав поет, в серці Бойківського краю.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви