В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТА Й РЕМУ В ТУРЦІ НЕ БУДЕ

Дата: 19.06.2020 Кометарі: 0

Упродовж останніх років   центральна влада планомірно знищує Турківський район, підносячи нам на гарному блюдечку «перспективний» план децентралізації. Ми пригадуємо, як у нас ліквідовували  районні відділи управління податкової служби, Пенсійного фонду, санепідстанції, поліції, центру зайнятості, та ще багатьох інших, у Турці  залишалися безбалансові відділення. Та дякувати Богу, що якось вдавалося вирішувати питання, щоб прибутковий податок працівників цих установ, що мешкають в районі, йшов до місцевого бюджету. Що не кажіть, але копійка до копійки і ми мали чим профінансувати чи дофінансувати бюджетні установи чи програми місцевого розвитку.

Днями стало відомо, що з 1 вересня перестає існувати Турківський РЕМ. Працівники вже написали відповідні заяви-згоди на перехід у Прикарпатський РЕМ, центральний офіс якого розміститься у Самборі або Старому Самборі.  В нашому районі очевидно залишиться центральна дільниця з надзвичайно «обрізаним» апаратом управління. Але це ще, як кажуть, півбіди. Є інформація, що найближчим часом Верховна Рада має намір прийняти закон, згідно з яким прибутковий податок будуть скеровувати за місцем розташування центрального офісу, а не за місцем проживання працівників. Якщо так станеться,  то фінансова ситуація ускладниться, а  Турківщина, а відтак дві об’єднані територіальні громади , практично залишаться без місцевих надходжень. Тоді не те що двом, а й одній громаді буде надто складно вижити, не кажучи вже про ремонт комунальних доріг, закладів освіти чи культури.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви