В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ДЕ ГОРІЛКА, ТАМ І БІДА

Дата: 30.06.2020 Кометарі: 0

Прикро, але знову вона трапилася. На цей раз в с. Ластівка. Місцевий житель, який добряче зловживав алкоголем, після чергового чаркування, не зміг благополучно дійти до оселі, по дорозі впав і розбив собі голову. Але, як розповіли у поліції, він зміг піднятися і добрести до літньої кухні. Уже там упав на ліжко і, як встановила експертиза, помер від втрати крові.

Через якийсь час його знайшли сусіди, що прийшли на подвір’я, почувши вигуки батька про допомогу, який лежав у хаті паралізований. Власне, син, який помер такою безславною смертю, доглядав за ним. Та більше того, у цій родині на цьому біда не закінчується. Важко хвора й мати покійного, зараз вона перебуває у Львові на лікуванні.

Розповідаючи про небіжчика, односельці кажуть, що раніше він був досить-таки добрим чоловіком: непогано вчився в школі, здобувши освіту , працював в управлінні бурових робіт.  І в ті часи, коли всі українці переживали фінансову скруту, непогано заробляв і безбідно жив. Але підступно підкрався «зелений змій». Чоловіка звільнили з роботи (скоріш за все, за п’янку) і, власне, тоді він дав, як кажуть, серцю волю. Пив не просихаючи.

До речі, подібних випадків на Турківщині трапляється чимало. Практично в кожному селі. І ми часто задаємо собі питання: хто в цьому винен – сім’я, суспільні обставини, чи ще якась інша причина? Насправді – ми всі, разом взяті. Ті, що байдуже спостерігають за розгулом алкоголізму, влада, яка не вживає заходів для припинення цього зла, а найбільше ті, хто торгують як самогоном, так і сурогатною горілкою, свідомо вбиваючи своїх односельців,  знищуючи їхні сім’ї і родини. Складається враження, що така вседозволеність – це кимось спланована акція для знищення українців. Алкоголізм сьогодні процвітає не лише серед дорослих, а й серед підлітків – як хлопчаків, так і дівчат.

Василь Васильків.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви