В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЗА БЕЗАДРЕСНИЙ БУДИНОК – ШТРАФ

Дата: 06.07.2020 Кометарі: 0

Як відомо, табличка з номером будинку та назвою вулиці допомагає працівникам екстреної медичної допомоги, пожежникам, поліціянтам оперативно ідентифікувати  домогосподарство і вчасно відреагувати на звернення. І це стосується не лише житлових будинків, а й адміністративних будівель, закладів торгівлі, освіти, медицини, церков і таке інше. Та й в часі перепису населення, який, рано чи пізно, таки буде проведено в Україні, наявність таких табличок має неабияке значення.

У нашому місті, як бачимо, з цим є  проблеми, а на бічних вулицях – справжня чехарда. Не раз доводилося в незнанні і розгубленості пояснювати гостям нашого міста, де знаходиться той чи інший будинок. І це не дивно, адже самі жителі райцентру досить часто не орієнтуються в цьому.

З 1 липня власників приватних будівель, орендарів, балансоутримувачів мали б штрафувати за відсутність таблички з номером та назвою вулиці. Для населення сума штрафу  – 1360 грн., а для установ та організацій, магазинів та церков – 1800 грн. Але у зв’язку із карантинними заходами, таке покарання наразі відтерміновано, а до відповідальності тих, хто не виконає вимогу про встановлення таблички, будуть притягувати, коли завершиться коронавірусна пандемія.

Однак і в умовах карантину багато жителів міста уже замовляють собі потрібні таблички, щоправда – кожен на свій смак. І виходить, що на вулиці усі вони різні за дизайном, кольором. На думку багатьох містян, краще було б, якби вся вулиця замовила таблички однакового кольору та дизайну з індивідуальним номером. Але для цього треба знайти ентузіастів (це можуть бути депутати міської ради), які б організували цей процес – зібрали кошти, зробили замовлення і роздали готові таблички жителям вулиці. Хоча, з огляду на нашу загальну всебайдужість, у це мало віриться.

За інформацією з мережі Інтернет вартість однієї таблички коливається від 200 до 1000 грн., в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена, та дизайну.

Василь ВАСИЛЬКІВ. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви