В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПОГАНИЙ ПРИКЛАД ДЛЯ ДІТЕЙ

Дата: 10.07.2020 Кометарі: 0

Цьогорічне літо аж ніяк не сприяє відпочинку на природі та купанню. Затяжні дощі, температура повітря 10-15 °С  не дозволяють любителям змістовно відпочити, насолодитися водним плесом. І лише поодинокі погожі дні дають таку можливість.

Попри заборону турківської міської ради,  окремі сміливці, нехтуючи засторогами та забуваючи про власну безпеку, пірнають в небезпечне водоймище, яке утворилося на місці колишнього кар’єру на горі Кичера. Та більше того, свої купальські розваги публікують і Інтернеті, таким чином показуючи недобрий приклад дітям, які також завжди охочі поплюскатися у водичці, а там дивись – і до трагедії недалеко. Випадки, коли купання закінчилися плачевно, на Турківщині були неодноразово.

А що означає заборона? Якщо коротко, то купатися там не можна. І правоохоронні органи могли б скласти протокол про адміністративне правопорушення, і після розгляду його на адмінкомісії, що діє при міській раді, притягнути відчайдухів-купальників до відповідальності. Хоча штраф за це і невеликий, але вони б можливо зрозуміли: якщо не можна то не можна!

Розумію, що знайдеться багато охочих, які скажуть: «а де ж тоді можна безпечно скупатися містянам, разом з дітьми та онуками?». На превеликий жаль, вмотивованої відповіді на це питання – немає. Хоча добре було б, якби у нашому місті, через яке протікає аж 3 ріки, облаштували бодай одне таке місце.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Фото Віктора Саварина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви