В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ДОРОГА ДО СХІДНИЦІ. КОЛИ ФІНІШ?

Дата: 11.08.2020 Кометарі: 0

Завжди питання ремонту та будівництва доріг було актуальним, водночас і болючим, та ще й досі до кінця не вирішеним. Недаремно ж дороги називають артеріями життя.

Жителі Турківщини втішені, що впродовж двох останніх років триває капітальний ремонт дороги Турка-Східниця, яка, після здачі в експлуатацію, стане надзвичайно важливою для автомобілістів, адже їдучи до Трускавця чи Дрогобича через  Східницю, вони зекономлять близько  30 км. Та й   відпочивальникам набагато зручніше буде доїхати в наш чудовий бойківський край, познайомитися з людьми, звичаями та обрядами.

З огляду на це, є цілком логічним зацікавленість людей: а коли ж все-таки ремонт дороги завершиться? Про це запитують і в телефонних дзвінках до редакції. Щоб внести бодай якусь ясність, ми зішлемося на довідку Турківської РДА  «Про стан автомобільних доріг загального користування місцевого значення», яка була оприлюднена на недавній сесії районної ради. Цю інформацію  підтвердила й перший заступник голови РДА Наталія Ільницька.

Таким чином, у 2020 році на капітальний  ремонт дороги Турка – Східниця з державного дорожнього фонду було передбачено 40, 019 млн. грн. Станом на 1  липня всі кошти освоєно. Проведено роботи з влаштування 5 км асфальтобетонного покриття. Щодо перспектив, то в червні укладено угоду на виготовлення проектно-кошторисної документації  на  проведення робіт з берегоукріплення, насипу земляного полотна на двох відтинках автодороги Ясениця- Новий Кропивник. Також оголошено спрощену закупівлю щодо виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт (маємо на увазі продовження робіт) дороги загального користування Ясениця- Новий Кропивник. Отже, після виготовлення всіх документів, очікується, що кошти на продовження ремонту, а дасть Бог, і завершення, буде виділено в наступному, 2021-му,  році.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви