В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

НА ТУРКІВЩИНІ НАДТО МАЛО ТЕСТУЮТЬ

Дата: 11.09.2020 Кометарі: 0

З початку пандемії, що викликана Covid-19, у нашому районі  інфіковано  105 осіб. Відповідно проведено 398  ПЛР-тестів. Це  навіть немає одного відсотка від загальної кількості жителів району. Медики пояснюють такий низький рівень протестованих тим, що в нас немає відповідних лабораторій.  Відібрані зразки возять в Стрий або до Львова, а там, як відомо, лабораторні центри перевантажені. Втім, ця цифра є не зовсім достовірною, адже чимало людей здають як  ІФА-тести так ПЛР-тести у приватних лабораторіях і вже з результатами, якщо вони позитивні, або йдуть на самоізоляцію, чи шукають собі місця для лікування.

Загалом по Україні протестовано 1 млн. 778 тисяч осіб. А це майже три відсотки від загальної чисельності населення.

Якщо, не дай Бог,  у жовтні чи в листопаді нас накриє друга, значно важча, коронавірусна хвиля, то Турківщину очікують нелегкі часи. А тому медики вже вкотре просять  громадян бути обачливими, носити маски, використовувати антисептики та дотримуватися соціальної дистанції. Прикро, але у нас з цим повний хаос. Люди живуть  безпечністю і вседозволеністю.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви