В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«КУБОК ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ»

Дата: 25.09.2020 Кометарі: 0

Минулої неділі на Турківщині стартував уже традиційний футбольний турнір «Кубок пам’яті Героїв». Участь у цьогорічному спортивному заході зголосилися взяти 6 команд: з Борині, Сянок, Верхнього Висоцького, Турки, Вовчого та Явори. На жаль, через проблеми зі складом, більша частина команд району не змогла взяти участь у турнірі.

Команди-учасниці, які все-таки змогли організуватись, були розділені на 2 групи за територіальним принципом. Зокрема у групі «А» змагалися футболісти з Вовчого, Турки та Явори, а у групі «Б», відповідно, команди з Борині, Верхнього Висоцького та Сянок. Груповий етап тривав один день. Його матчі проходили за одноколовою системою. Всі команди зіграли за форматом «кожен з кожним».

Так, у групі «А», поєдинки якої проходили на стадіоні с.Вовче, було зафіксовано такі результати: Турка – Явора – 2:2, Вовче – Турка – 0:5, Явора – Вовче – 1:1. Таким чином, набравши 4 очки, турківчани очолили турнірну таблицю. Команда з Явори, в активі якої 2 очки, стала другою. Господарі поля – команда з с.Вовче, зі здобутим одним очком замкнула турнірну таблицю групи «А» і, таким чином, завершила участь в турнірі.

У групі «Б» (стадіон смт. Бориня)  матчі завершилися так: Бориня – Сянки – 4:1, Верхнє Висоцьке – Бориня – 1:1, Сянки – Верхнє Висоцьке – 4:2. Таким чином команди з Борині та Сянок набрали однакову кількість очок – по 4, а команда з Верхнього Висоцького – 1. Враховуючи кращий результат в особистій зустрічі, боринчани стали переможцями групи, друге місце посіли футболісти з Сянок. Команда з Верхнього Висоцького до фінальної частини не пройшла.

Півфінальні поєдинки, у яких зіграють Турка з Сянками та Бориня з Яворою, пройдуть на турківському міському стадіоні «Карпати» у неділю, 27 вересня. Ігри відбудуться, відповідно, о 13.00 год. та 15.00 год. Поєдинок за 3-тє місце та фінал заплановано провести 4 жовтня.

Турнір проходить під патронатом депутата Турківської районної ради Олександра Лабецького, а його організаторами є федерація футболу Турківщини та відділ спорту, оборонної роботи та цивільного захисту Турківської РДА.

Костянтин МАЛЕТИЧ.

P.S. Багато цікавих моментів із футбольного життя Турківщини можна знайти на каналі YouTube – ToutTV. Дивитися…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви