В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

СПРАВЕДЛИВІСТЬ Є – ЗА НЕЇ ТРЕБА БОРОТИСЯ: рішенням суду на роботу поновлено двох держслужбовців Турківщини

Дата: 28.09.2020 Кометарі: 0

Як стало відомо редакції, днями Львівський окружний  адміністративний суд визнав протиправним та скасував наказ керівника апарату Турківської РДА  від 26 грудня 2019 року   «Про  звільнення   Москаля Богдана Ілліча» та поновив його на посаді начальника організаційного відділу апарату  райдержадміністрації, з виплатою середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а також зобов’язав райдержадміністрацію нарахувати та виплатити Москалю Б. І. доплату за виконання обов’язків керівника апарату та стягнути з Турківської РДА на його користь кошти за моральну шкоду.

Львівський окружний адміністративний суд також скасував наказ начальника управління соціального захисту населення Турківської РДА  «Про звільнення Бегея Богдана Івановича» та поновив його на посаді заступника начальника управління соціального захисту райдержадміністрації.

Райдержадміністрація  має право на апеляцію, однак рішення в частині стягнення за один місяць та поновлення на роботі суд постановив до негайного виконання.

Наш кор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви