В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ТУРКІВСЬКА ГРОМАДА СЬОГОДНІ БУДЕ З КЕРІВНИЦТВОМ. У Боринській, кажуть, це відбудеться в четвер

Дата: 27.11.2020 Кометарі: 0

Сьогодні, 27 листопада,  на своє перше засідання зберуться депутати Турківської міської ради. Але перед тим, як надати їм повноваження для проведення сесій та прийняття рішень, міська територіальна виборча комісія, яка, власне, й розпочинає першу сесію, запропонує рішення з визнання повноважень депутатів, та й самого міського голови – Ярослава Паращича.

Великий перелік питань, винесених на сесію –  більше 40. Зокрема депутати визначаться із заступниками голови. На посаду першого заступника претендує Олег Гришканич, заступник начальника фінансового управління Турківської РДА. На двох інших – відповідно, Степан Залуга, депутат районної ради, завідувач Лімнянської дільниці ветеринарної медицини, та Богдан Макаришин, головний спеціаліст відділу освіти Турківської РДА. Секретарем Турківської міської ради, скоріш за все, стане Олександр Гвоздінський, який на даний час  обіймає таку ж посаду. Депутати затвердять штатний розпис працівників апарату Турківської міської ради та працівників з благоустрою м. Турка, які фінансуються з міського бюджету, та створять фінансове управління Турківської міської ради, затвердивши відповідне положення (попередньо відомо, що тут може працювати 5 осіб). Обиратимуть і керуючого справами виконавчого комітету міськради, який відповідно буде утворений на сесії затвердженням чисельності та персонального складу.  Самі ж депутати визначаться, в яких комісіях їм працювати. Заплановано утворити їх п’ять: з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань та соціального захисту населення,  з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, архітектури та містобудування,  з питань регламенту, депутатської етики, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та прав людини, з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу.

Важливим питанням, що розглянуть на сесії, буде створення старостинських округів та призначення старост. Якщо депутати підтримають запропоновані Ярославом Ярославовичем кандидатури, то у Вовчому старостуватиме Віра Дупіряк (сільський голова минулої каденції); у Завадівці, Лосинці, Мельничному – Олег Павлик (відомий громадський активіст);  в  Ільнику, Закіпцях, Радичі, Ліктьові –  Віктор Кропивницький (у свій час він уже обіймав посаду Ільницького сільського голови);  в Ісаях – Марія Драч (секретар сільської ради);   у Лімні, Жукотині, Бережку, Дністрику Дубовому – Петро Петренко (Лімнянський сільський голова попереднього скликання); у Прислопі – Онуфрій Ляхович (також місцевий сільський голова); у Розлучі – Оксана Назар  (завідувач місцевого ФАПу);  у Хащові, Лопушанці – Микола Кметик (сільський голова попереднього скликання); у Шум’ячі – Галина Шпуганич, секретар Шум’яцької сільської ради; у Яворі, Малій Волосянці, Стоділці – Василь Яворський (педагог за освітою); у Ясениці, Ясінці -Стецьовій, Кіндратові – Любов Хомин, секретар Ясеницької сільської ради.   Разом з міським головою і його заступниками до виконавчого комітету увійдуть і старости, можливо й  інші вузькопрофільні  фахівці.

Також на цій сесії депутати мають намір обрати собі округи, якими опікуватимуться,  створять робочу групу з питань підготовки регламенту   міської ради.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви