В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЗНОВУ ЛІСОВИЙ КРИМІНАЛ

Дата: 11.12.2020 Кометарі: 0

Уже й важко пригадати, скільки раз на сторінках нашої газети ми застерігали потенційних лісопорушників не нищити природу в заповідних урочищах, не шукати проблем з криміналом. Проте, на жаль, результату від цього мало. Людина, яка вчинила порубку лісу в природоохоронній території, підпадає  під кримінальний кодекс, і в будь-якому випадку, після розслідування справи, буде вирок суду. Зрозуміло, що, маючи судимість, молодий чоловік, що вчинив це, не зможе виїхати за кордон чи влаштуватися на роботу в правоохоронні органи, та й навіть у державну установу.

Черговий випадок нещодавно трапився в кварталі №13 обходу №2 Надсянського лісництва Турківського ДЛГП «Галсільліс».  31-річний житель с. Верхня Яблунька, напевно думаючи, що все минеться, вчинив самовільну рубку одного дерева, породи смерека, чим спричинив лісогосподарському підприємству збитків на суму 4646 гривень. На перший погляд, ніби й шкода не така вже й велика, але проблем із законом вистачатиме.

Уже найближчим часом по цьому факту правоохоронці скерують кримінальне провадження на розгляд суду.

Наш кор.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви