В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ДМИТРО РОЛЬ СТАВ ПІДПОЛКОВНИКОМ

Дата: 04.02.2021 Кометарі: 1

Після закінчення Львівського інституту внутрішніх справ, Дмитро Роль, уродженець с. Вовче, а  нині начальник відділення поліції №2  м. Турка Самбірського районного відділу поліції,  ось уже більше 15 років служить на різних посадах в міліції, а зараз – поліції. Спершу в   підрозділі по боротьбі з економічними злочинами, згодом – у слідчому управлінні, кримінальному розшуку, тривалий час був заступником начальника райвідділу міліції, а з 2015 року він – начальник турківських поліціянтів.

Наприкінці минулого року його багаторічну працю належно оцінено підвищенням у званні. Дмитру Богдановичу присвоєно звання підполковника.

Василь Васильків.

  • Микола :

    Чи потрібно трохи більше обговорювати питання запровадження інтернету та кабельного телебачення в нашій і не тільки громаді. Можливо під час ремонтних робіт потрібно повністю виключати апаратуру, а не на окремих ділянках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви