В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ДВОЄ ЖИТЕЛІВ ТУРКІВЩИНИ ОТРИМАЛИ ВИРОКИ ЗА ЗРІЗАНІ ЯЛИЦІ ТА СМЕРЕКИ

Дата: 15.02.2021 Кометарі: 1

Закінчено судовий розгляд у кримінальних провадженнях щодо 32-річного та 60-річного жителів Турківщини, яких обвинувачували у незаконній порубці деревини та території природно-заповідного фонду (ч.3 ст.246 КК України).

У суді прокурором Самбірської місцевої прокуратури доведено, що житель села Верхній Турів незаконно зрізав чотири ялиці, чим завдав шкоди у розмірі 22 тис грн, а  житель села Нижня Яблунька незаконно зрізав три смереки та одну ялицю, чим завдав шкоди у розмірі 11 тис грн.

Вироком суду обвинувачених визнано винними в скоєнні злочинів та призначено  покарання – 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком, впродовж якого засуджені зобов’язані: без погодження з органом з питань пробації не виїжджати за межі України, періодично з’являтися для реєстрації та повідомляти про зміну місця роботи чи проживання уповноважені органи.

Пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Фото – ілюстративне.

  • Микола :

    Оголошення. Продається млин-зернолробилка зі столом, бруківка 4,5 см, бордюр прамий та кутовий 7,0 см та водостіки. Тел. 0661765832.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви