В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

СЕКТОР ОСВІТИ ОЧОЛИВ МИХАЙЛО БЛАЖІВСЬКИЙ

Дата: 05.03.2021 Кометарі: 0

Минулої п’ятниці відбувся конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору освіти відділу освіти, культури і туризму Турківської міської ради. На участь в конкурсі подали заявки 5 осіб: вчитель Турківського НВК Михайло Блажівський, вчитель Ісаївського НВК Назарій Бегей, в недавньому в.о. завідувача відділу культури Турківської РДА Олег Вільчинський, колишній працівник Турківської філії «Ощадбанку» Микола Дребот та педагог за освітою Мар’яна Доротич.

Спершу комісія, в складі першого заступника голови міської ради Олега Гришканича, секретаря міської ради Олександра Гвоздінського, керівника апарату міської ради Юрія Лила, юристів міськради – Іванни Шубін та Івана Стефаника, депутата міськради Миколи Федаша розглянула подані документи претендентів на предмет відповідності конкурсним вимогам. У результаті допущеним був лише Михайло Блажівський. Мар’яна Доротич на конкурс не з’явилася,   а троє інших претендентів не були допущені або ж через відсутність педагогічної освіти, або стажу роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвіду роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Михайлові Блажівському було виділено 60 хвилин для письмових відповідей на 5 запитань, прописаних в білеті. Згодом ознайомившись з ними, конкурсна комісія оцінила його роботу 21-м балом із 25 можливих і визнала переможцем.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Натисніть ТУТ, щоб переглянути повний відеозапис конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви