В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ДІЛИЛИ МАЙНО – ЗАЛИШИЛИ ПОГРОМ

Дата: 12.03.2021 Кометарі: 0

Пересічному громадянину, який сьогодні відвідає ще діючу Турківську райдержадміністрацію, важко зрозуміти, що тут коїться. Ніби є якась влада, а все виглядає як хаос. Для прикладу, можна взяти приймальню голови. Два  дні тому приїхав вантажний автомобіль із Самбора, яким забрали всі меблі, залишивши розкидані папки, можливо й важливу документацію. Щось подібне твориться й в кабінетах. В одних ще сидять працівники РДА, в інших – уже працівники міської ради.

Кажуть, що  процес передачі майна спочатку обіцяв бути цивілізованим, але так сталося, що хтось не те сказав, а хтось не те зробив,  почалися безлад і взаємні звинувачення, за якими, як відомо, наступає хаос.

Постає логічне запитання: чому так? Чи не можна було створити спеціальну комісію з представників Турківської РДА, Самбірської РДА, керівників Турківської та Боринської громад і цивілізовано переселити чи заселити працівників у кабінети. А ті, які залишаться незайнятими, просто опечатати.   І вже потім, з розумом, враховуючи потреби, поділити оргтехніку та меблі.

Зараз, з ким не  спілкуєшся, усі доводять свою правоту, при цьому забувають, що мова йде не про приватне майно, а про державне чи  комунальне, яке нікому і ніхто не дав право ховати чи вилучати, роблячи комусь шкоду: мовляв, ви ще побачите…

Прикро, що отаке роблять з благословення чи мовчазної згоди тих, кому довірили владу. А уявімо собі, що за рік зміниться ситуація в державі і знову створять в колишніх районах держадміністрації. Тоді за народні кошти доведеться заново купляти все необхідне.

Було б логічно, якби в цю турківську вакханалію втрутилася Львівська ОДА і втихомирила буйні голови.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви