В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ШІСТЬ ПОЖЕЖ ЗА 2 ДОБИ: АКТИВІЗУВАЛИСЬ ПАЛІЇ СУХОСТОЮ (фото)

Дата: 12.04.2021 Кометарі: 0

У суботу, 10 квітня, о 21.31 год. надійшло повідомлення про пожежу с. Вовче на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 160 м кв. Пожежу локалізовано 22.05 год., ліквідовано о 22.11 год. Виїжджали: 28 ДПРЧ м. Турка (АЦ, 3 чол.), МПК с. Лімна ( АЦ, 1 чол.).

Менш, ніж за півтори години схоже повідомлення надійшло з  м. Турка. Очевидці розповіли, що виникла пожежа по вул. Під Шиминкою,  на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник на площі 300 м кв. Пожежу локалізовано 23.19 год., ліквідовано о 23.26 год. Виїжджали: 28 ДПРЧ м. Турка (АЦ, 3 чол.).

Наступного дня, в обідню пору, у Турці, на Травневій, знову виникла пожежа на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник, на площі 100 м кв. Вогонь вдалося приборкати підручними засобами. Виїжджали: 28 ДПРЧ м. Турка (АЦ, 4 чол.)

О 15.36 год. цього ж дня надійшло повідомлення про пожежу в с. Шум’яч, на відкритій території. Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 800 м кв. До ліквідації займання було задіяно одну одиницю спецтехніки та чотирьох бійців особового складу 28 ДПРЧ м. Турка.

Ближче до вечора аналогічна пожежа виникла і в с. Нижня Яблунька. Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 200 м кв. Тут стихію побороли троє рятувальників місцевої пожежної команди с.Нижня Яблунька самотужки, із використанням одної одиниці спецтехніки.

Коли на дворі уже було зовсім темно, у Борині  спалахнув недіючий дерев’яний кіоск, розміром 7×2 м, критий шифером. Вогнем знищено невелику купу сміття, а сам кіоск – врятовано. Виїжджали: 58 ДПРП смт. Бориня (АЦ, 4 чол.).

Варто зазначити, що тут перелічені лише ті пожежі, на які викликали рятувальників. Насправді їх було значно більше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви