В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

АНДРІЙ ЛОПУШАНСЬКИЙ ЗУСТРІВСЯ З ГОЛОВАМИ ГРОМАД ТУРКІВЩИНИ

Дата: 07.05.2021 Кометарі: 0

Вчора, 6 травня, у приміщенні Львівської облдержадміністрації, депутат Верховної Ради України Андрій  Лопушанський зустрівся з  Турківським міським головою Ярославом Паращичем, його заступником Степаном Залугою та з Боринським селищним головою Михайлом Шкітаком. Нардеп озвучив актуальні питання перспективного будівництва митних  переходів Боберка- Смольник та Лопушанка-Міхновець. Також йшла мова про розподіл коштів державного фонду регіонального  розвитку.

Для  швидкого й позитивного вирішення важливих проблем Турківщини Андрій Ярославович закликав керівників громад до тіснішої співпраці з депутатами обласної ради та з депутатським об’єднанням «Львівщина» у Верховній Раді. Важливою темою під час обговорення була проблема будівництва доріг, зокрема Бориня-Боберка та Турка- Лопушанка. І якщо з першою все зрозуміло: днями тут продовжать роботи (як відомо, на цей рік виділено 40 млн. грн.), то з другою – все складніше. Але, за словами помічника народного депутата  Ігоря Свистуна, протягом двох тижнів проведуть експертизу проекту відрізку дороги від Турки до Вовчого, а в кінці місяця, або на початку червня, оголосять тендер і вже в липні можна буде приступити до виконання робіт.  Так, принаймні,  запевнили керівники Львівської ОДА.  По правді кажучи,  в полоні обіцянок, багатьом  жителям цього напрямку в це повірити  складно, хоча живуть надією.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви