В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЗА ПИЯТИКУ ДІТЕЙ ВІДПОВІДАЮТЬ БАТЬКИ

Дата: 07.05.2021 Кометарі: 0

На превеликий жаль,  з року в рік ми констатуємо все більше фактів, коли до алкоголю причащаються  діти – як хлопці, так і дівчата, створюючи проблеми не лише для себе, а й для батьків. Особливо це відчутно в часі свят, коли, як кажуть, оковита ллється рікою, в алкогольному дурмані  гудуть бари та ресторани.

Тривожними для медиків, та стресовими для батьків трьох неповнолітніх дівчат, були   великодні дні. У неділю, 2 травня, у Турківську міську лікарню  близько 21.00 год.,  в стані сильного алкогольного сп’яніння були доставлені  дві 14-річні дівчини з с. Шандровець. А вже наступного дня, вночі, медики рятували від отруєння алкоголем  16-річну дівчину із с. Яблунів. Хоч і з ганьбою, але все для дівчат обійшлося благополучно. Зате на батьків складено адміністративні протоколи за неналежне виховання дітей. До того ж, у своїх селах   й сорому набралися.

Наш кор.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви