В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

КОНКУРСНА КОМІСІЯ РЕКОМЕНДУВАЛА КОСТЯНТИНА КОРОБОВА (відео)

Дата: 22.06.2021 Кометарі: 0

Коли стартував процес  конкурсного відбору на посаду директора КНП «Турківська центральна міська лікарня»,  здавалося, що претендентів буде чимало. Ті, хто полюбляє прогнози, називали цифру 15 осіб, та й навіть більше. Але в час подачі заявок, ситуація дивовижно змінилася. Стати головним медиком Турківської громади у вторинній ланці виявили бажання лише дві особи – 30-річний Костянтин Коробов, юрист за фахом, батько якого раніше директорував у вторинці, та 52 – річний Михайло Макарик, лікар з великим досвідом, який у свій час очолював медичну спільноту, а перед тим ще багато років був заступником головного лікаря.

У середу, 16 червня, конкурсна комісія ознайомилася з поданими документами претендентів і, після недовгих консультацій, допустила обох до участі в конкурсі. Хоча в Михайла Макарика були деякі непорозуміння з поданням декларації,  а в Костянтина Коробова з  керівним стажем, що стосується   Турківського РВК. А вчора, 17 червня, відбулося заслуховування конкурсних пропозицій претендентів. У членів комісії було чимало запитань, що стосуються подальшої долі стоматологічної служби, оптимізації штатної чисельності працівників, здачі в експлуатацію хірургічного відділення, будівництва гаражів для автомобілів, які, згідно угоди, мав би побудувати покупець, що придбав гаражі колишньої військової частини, які були передані лікарні. Йшлося і про забезпечення медичним обладнанням, про кадрову політику. Як результат, відкритим поіменним голосуванням за кандидатуру Костянтина Коробова проголосувало 6 членів комісії з 9. Зокрема Микола Лило, депутат Турківської міської ради; Мирослава Павлик, голова постійної депутатської  комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення Турківської міської ради;  Галина Пономарьова, голова  профспілки медичних працівників, заступник головного лікаря із сестринської справи;  Ольга Юсипович,  старша медична сестра поліклінічного відділення;  Віталій Семенків, який був делегований до комісії від ГО «Українці мають право», та Зеоніда Кравченко – від ГО «Майдан Турківщини». Троє членів комісії утрималиcя. Зокрема – це Олег Гришканич, перший заступник   Турківського міського голови, голова конкурсної комісії; Світлана Павлик, головний бухгалтер КНП «Турківська ЦМЛ», та Олег Кулаєв, представник ГО «Самооборона м. Турка». Таким чином конкурсна комісія визнала переможцем Костянтина Коробова і рекомендувала міському голові Ярославу Паращичу укласти з ним контракт на посаду директора вторинки. Щоправда, є ще 10 днів на оскарження рішення комісії, якщо виникне така необхідність. А щодо підписання контракту, то міський голова може це зробити вже на 11-й день після засідання комісії, яка визначила переможця. Зрештою, якщо знайде вагомі причини, через які Костянтин Коробов не може обійняти цю посаду, контракт  голова може й не підписати.

 Декілька штрихів з біографії Костянтина Коробова. Народився 15 січня 1990 року в м. Турка. Неодружений, У 2011 р. закінчив Львівський Національний університет ім.. І. Франка, де на факультеті міжнародних відносин отримав базову вищу освіту. Паралельно закінчив військову кафедру Академії сухопутних військ, з присвоєнням   звання молодший лейтенант. У 2012 році в тому ж таки вузі отримав повну   вищу освіту за спеціальністю “міжнародне право” і здобув кваліфікацію  юрист-міжнародник, перекладач. У різні роки працював юрисконсультом в управлінні Державного казначейства у Турківському районі, Рік проходив військову службу у Турківському військкоматі, працював юрисконсультом у Турківській КЦРЛ. З серпня 2016 року й до сьогодні працює начальником відділу «Турківське бюро правової допомоги» Самбірського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У лютому 2019 року отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю.

Василь Васильків.

ВІДЕОЗАПИС КОНКУРСУ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви