В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

КОСТЯНТИНА КОРОБОВА ПРЕДСТАВИЛИ КОЛЕКТИВУ

Дата: 02.07.2021 Кометарі: 0

Вчора голова Турківської міської ради Ярослав Паращич представив колективу КНП «Турківська ЦМЛ» нового керівника – 30-річного Костянтина Коробова.

Спочатку Ярослав Ярославович подякував заступнику директора медичного закладу, в.о. керівника Петру Ігнацевичу за роботу в нелегкий період реформ та пандемії. Слова вдячності висловив й на адресу Михайла Макарика, який також виконував директорські обов’язки.  А бажаючи успіхів  Костянтину Коробову у роботі,  міський голова наголосив, що попереду важка й відповідальна праця, яка, в першу чергу, має бути спрямована на покращення якості надання медичних послуг, максимальне збереження колективу, підвищення заробітної плати.

Одним із перших завдань, що стоїть перед керівником, є здача в експлуатацію хірургічного корпусу. І якщо  вдасться зробити максимально швидко, це буде барометром його ефективного старту. Хоча завдань, які потребують вирішення, тут є  значно більше. Це, власне, визнав й сам новопризначений керівник, який, виступаючи, сказав:  «Важливо зберегти все те, що було напрацьовано в колективі, а ще важливіше розвинути надбане в три,  або й чотири рази».

Привітати Костянтина Коробова з призначенням на посаду прибули помічник депутата Львівської обласної ради Юрія Доскіча Ірина Мудрак  та заслужений лікар України, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Старосамбірської районної лікарні  Володимир Корольчук.

Поряд з офіційною частиною, важливо згадати, що ще й досі не вщухають пристрасті щодо рішення конкурсної комісії. Ті, хто не хочуть бачити Костятина Костянтиновича на посаді директора, звернулися до військового комісара Львівської області, щоб він  дав роз’яснення, чи справді службу у Турківському військкоматі  можна зарахувати як керівний стаж. У відповіді, зокрема йдеться, що у Львівському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відсутні нормативно-правові документи щодо прирівнювання посад військовослужбовців до керівних посад підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності. Також начебто медики (але інкогніто), боячись переслідувань, звернулися до  незалежного детективного журналістського  бюро розслідування   провести  розслідування, вивчивши  всі обставини справи, з обрання директора вторинки. А на адресу голови Турківської міської ради напередодні надійшов лист  з певною аргументацією від претендента, який не став директором, Михайла Макарика з проханням не укладати контракт з Костянтином Коробовим, а оголосити та провести повторний конкурс.

Але все відбулося. Яким буде результат – покаже час.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви