В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

КОНГРЕСУ ЦЬОГОРIЧ НЕ БУДЕ

Дата: 12.07.2021 Кометарі: 0

Беручи до уваги протокольне рішення правління Міжнародної громадської організації «Світовий Конгрес Бойків»  та    розпорядження Кабінету Міністрів, яким продовжено термін карантину до 31 серпня 2021 року, що викликаний респіраторною хворобою Covid-19,  доводимо до відома усієї бойківської громади, що цьогоріч Четвертий Світовий   Конгрес Бойків, який був запланований на 6-8 серпня на теренах Турківської та Боринської громад, проводити не будемо.

Якщо епідемію буде подолано й не трапляться якісь інші форс-мажорні обставини, то Четвертий Конгрес Бойків проведемо в наступному році 3-7 серпня разом із Сьомими Всесвітніми бойківськими фестинами. Маємо в Бога надію, що все в нас буде добре і об’єднані фольклорні свята пройдуть успішно, на славу Бойківському краю.

Для інформації: починаючи з 1992 року, нам вдалося провести дев’ять величавих міжнародних заходів – 6 Всесвітніх бойківських фестин та три Конгреси Бойків.

Петро Косачевич,

голова МГО «Світовий Конгрес Бойків» і  координаційного центру конгресу та фестин,  нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, кавалер ордена  «За заслуги» ІІІ ступеня, заслужений працівник культури України, директор Турківського міського Народного дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви