В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВАЖЛИВО НАПРАЦЮВАТИ АЛГОРИТМ

Дата: 13.09.2021 Кометарі: 0

Є різні життєві обставини. І досить часто вони потребують чіткого розгляду та втручання органів влади. Це особливо відчутно серед учасників бойових дій, що стали ветеранами російсько-української війни у Донецькій та Луганській областях. Ці люди, зранені фізично і душевно, заслуговують особливого ставлення. Вкотре це підтвердила зустріч, що відбулася за участю членів ГО «Учасники АТО Турківщини» та голови Турківської міської ради Ярослава Паращича.

Серед багатьох питань, винесених на обговорення, особливу увагу було сконцентровано на двох – забезпечення житлом учасників бойових дій та виділення їм земельних ділянок. Дискусія була емоційна, часом і занадто різка. Але, в результаті, знайдено такий собі початковий компроміс й  поставлено завдання   напрацювати алгоритм подальшої співпраці, відносин між владою й атовцями. Щодо забезпечення їх земельними ділянками, то Ярослав Ярославович погодився з пропозицією, щоб уже найближчим часом  (і цей процес розпочався) поспілкуватися з кожним із 24 заявників на виділення земельної ділянки і запропонувати оптимальний варіант. Зрозуміло, що задовольнити всі потреби таки не вдасться, особливо в контексті місця розташування земельних ділянок, які б хотіли мати учасники АТО. Їх не так уже й багато на території Турківської міської ради. На наступній  зустрічі, яка має відбутися 4  жовтня, міський голова  в деталях доповість про результати проведеної роботи: кому телефонували   і чи дотелефонувалися,  хто погодився, а хто відмовився від запропонованих земельних ділянок. Також  Ярослав Ярославович проінформує, як у законний спосіб  можна надати приміщення для проживання в нежитловому фонді одному із учасників АТО і що для цього треба зробити, щоб він мав упевненість і гарантію стабільного місця проживання.

Очевидно, ще до цієї зустрічі, ми надрукуємо інформацію щодо проведеної роботи з цих двох питань.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви