В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЖИВУТЬ І ПРАЦЮЮТЬ ДЛЯ СТОЛІТЬ

Дата: 28.09.2021 Кометарі: 2

Багатьом відомі натхненні слова великого природолюба, видатного українського поета Максима Рильського: «Той, хто любить паростки кленові, хто діброви молоді ростить, сам достоєн людської любові, бо живе й працює для століть». Це про лісівників, які позаминулої неділі відзначали своє професійне свято. Зрозуміло, що в усіх колективах відбулися урочисті збори, на яких нагороджували кращих з кращих. Вітання отримували не лише від керівництва підприємств, а й від представників органів місцевої влади.

Напередодні, у п’ятницю, урочисте зібрання відбулося в ДП «Турківське лісове господарство». На початку  директор підприємства Василь Барабаш коротко  розповів про фінансово-економічні здобутки, про те, над чим працюють лісівники. Затим слово взяв голова Турківської міської ради Ярослав Паращич. Він, власне,  акцентував увагу на роботі, яку сьогодні виконують лісівники, наголосив на важливості співпраці з місцевими органами влади як в питаннях відтворення лісу, так і в питаннях його охорони. Після виступу він нагородив почесними грамотами  міської ради директора підприємства Василя Барабаша, водія  вантажного автомобіля автоколони підприємства Михайла Занковича,  майстра лісу Явірського лісництва Миколу Ільницького, майстра лісу Ясеницького лісництва Івана Губича, майстра лісу Ісаївського лісництва Анатолія Полуненка,  помічника лісничого Вовченського лісництва Валерія Струця, начальника відділу лісового господарства Бориса Яруту. У продовження урочистостей головний лісничий підприємства Михайло Леськів ознайомив присутніх із святковими наказами  про нагородження, а  Василь Барабаш виконав почесну місію вручення нагород. Так, голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець нагородив нагрудним знаком «За бездоганну службу у державній лісовій охороні» лісничого Ісаївського лісництва Ростислава Бандуру. Почесних грамот Держлісагентства удостоїлися лісничий Ясеницького лісництва Ігор Демків та провідний інженер охорони праці підприємства Сергій Петрик. Подяку отримав тракторист підприємства Роман Пунейко. Почесною грамотою начальника Львівського  обласного управління лісового та мисливського господарства нагороджено головного економіста підприємства Андрія Яворського.

З нагоди  Дня працівника лісу цілий ряд працівників підприємства нагороджені почесними грамотами ДП «Турківське лісове господарство».

Наступного дня урочисте зібрання відбулося й в ДП «Боринське лісове господарство» та НПП «Бойківщина». Спершу всі присутні побували на святковій літургії, яку відслужили о. Роман з Вовчого,  о.Роман з Борині та о. Богдан з Нижньої Яблуньки.  Своїх колег вітали керівники підприємств  – Михайло Ільницький та Віталій Земан, а також  гість – Боринський селищний голова Михайло Шкітак. Дякуючи за тісну і плідну співпрацю лісівників з органами місцевого самоврядування, Михайло Миколайович вручив подяки вищеназваним керівникам Михайлу Ільницькому та Віталію Земану, а також почесну грамоту Василю Демку,  лісничому  Верхньовисоцького лісництва ДП «Боринське лісове господарство», та Василю Ковальчину, головному природознавцю НПП «Бойківщина». За багатолітню плідну працю в лісовій галузі подякою голови Державного агентства лісових ресурсів України нагороджений головний бухгалтер ДП «Боринське лісове господарство» Тарас Малець, якому 21 вересня виповнилося 60 років. 

Також грамотою Львівської обласної державної адміністрації відзначено роботу директора ДП «Боринське лісове господарство» Михайла Ільницького, а грамотою обласного Управління лісового та мисливського господарства – Василя Ковальчина, головного природознавця НПП «Бойківщина», та Володимира Райхеля, начальника відділу рекреації та благоустрою цього ж підприємства. Грамот Самбірської РДА удостоїлися Іван Кильо,  водій автомобіля Боринського лісгоспу, та його колега – Микола Калинич, тракторист підприємства. Серед працівників національного природного парку  “Бойківщина” – Сергій Бодак, начальник лісорозсадника, та Василь Гафич, провідний  інженер з природокористування. Також чимало працівників – як  ДП «Боринське лісове господарство» так і НПП «Бойківщина» – нагороджені почесними грамотами за підписом керівників підприємств.

А    працівники  Турківського ДЛГП «Галсільліс» на урочистості зібралися 20 вересня. Привітавши колег з професійним святом, директор підприємства Богдан Петренко виконав почесну місію – вручив подяку від  голови Львівської обласної ради Ірини Гримак майстру лісу Верховинського лісництва Михайлу Ришканичу, а  також нагороди від обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс». Зокрема,  відзнаку «Кращий працівник 2021 року» – Михайлу Осовському, в.о. лісничого Верховинського лісництва, грамоти – Василю Михайлишину, лісничому Прикарпатського лісництва,  та Мирону Ільницькому, лісничому Надсянського лісництва. Сам же Богдан Степанович напередодні, на урочистостях у Львові, отримав цінний подарунок – наручний годинник  від голови  Львівської обласної ради.

Привітати лісівників на урочисте зібрання прийшов керуючий справами Турківської міської ради Юрій Лило. За дорученням міського голови, він вручив почесні грамоти директору підприємства Богдану Петренку,  ліснику Прикарпатського лісництва Ігорю Галишину, головному бухгалтеру підприємства Марії Кузьмак, бухгалтеру Тамілі Куриляк, інженеру з реалізації Миколі Бончуку, інженеру лісових культур Андрію Комарницькому, інженеру лісового господарства Миколі  Хомику, ліснику Надсянського лісництва Миколі Кречківському.

Почесну місію нагородження виконав й керуючий справами Боринської селищної ради Мар’ян Лабецький.  Передавши  вітання від селищного голови, він вручив подяки Богдану Петренку, директору підприємства,  Роману Богайчику, лісничому Бітлянського лісництва, та  Ярославу  Осовському,  ліснику   Верховинського лісництва, Василю Біжику, ліснику Надсянського лісництва, Миколі Калапіщаку, ліснику Верховинського лісництва.

З нагоди професійного свята, всі працівники лісогосподарських підприємств Турківщини отримали премії.

Василь Васильків.

  • Микола Пазюк з вулиці Середня :

    Просилося би і то би було бажано взяти за правило Не корисиуватися засобами, додатками, програмами відеозв’язку типу Вайбер, Скайп і тому подібним у вечірній та нічний час. Ще обмінюватися повідомленнями у тих програмах, то можна, а відеозв’язки у вечірній чи нічний час то є наглість і то по мінімуму.

  • Микола :

    Дай Боже здоров’я і усього найкращого усім людям згаданим у статті. Коментар не до вище написаного. Для людей, які живуть поблизу дороги (танківстів). Дивіться, ні краще слухайте, тому що Бог дав вам вуха аби слухати і щось чути а не бачити для даного випадку. Підключили Ви інтентер до свого будинку чи квартири. В медемі нема кнопки включення чи виключення Wi-Fi. Інтернет іде напряму. І то ще пів біди якщо інтернет підключений до телевізора. А якщо ТИ вводиш пароль від модема до свого смартфона і таким чином заходиш в інтернет????? Треба спочатку вийти на вулицю, включити Wi -Fi, трохи постояти, нехай проїде декілька автомобілів, послухати чи дані авто не видають дивних і незрозумілих звуків і тоді користувалися інтернетом. Так смартфон має sim-картку, через яку також можна заходити в інтернет. А що Ви так добре розбираєтемя у своєму смартфоні? Що Ви знаєте, які там є програми і для чого вони? То ж не є старий чорно-білий телефон, де є дозвон і смс. В смартфоні може бути конфлікт між сім-карткою і Wi-Fi. Про яке телебачення через сім- кпртку може йти мова в нашій місцевості. Десь за 1-15 км від дороги, то так і то треба враховувати крок або довжину хвилі, щоби не зачепити сусідів. Крім цього, понавішували на дорозі коробок де попало і кажуть, що він них ніяких лишніх сигналів не йде!?? Але ж колись коли в нас в Турці було тільки супутникове ТБ і тормознутий інтернет таких лишніш шумів не було.І чого не враховують саму людину, її вагу і зріст, чого всі як німі мовчать, що десь в когось може бути опущений чи піднятий шлунок, чому така тиша? Новітні технології валять вперед, а медицина стоїть на місці.????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви