В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

СТОМАТОЛОГІЯ – НА ШЛЯХУ РЕФОРМУВАННЯ

Дата: 28.10.2021 Кометарі: 0

Останні два тижні нам зателефонували декілька осіб, які в нерозумінні запитували: «Що сталося  з стоматологічною службою? Чому  в поліклініці не можна, як звично, полікувати чи видалити зуб?» Одразу ми звернулися до одного із стоматологів й запитали про це. Виявляється, всі  працівники стоматологічної служби потрапили під скорочення і зараз вони зареєстровані в центрі зайнятості. Щоправда, за домовленістю з пацієнтом, вони ще навідуються на роботу, щоб завершити лікування або ж  надати невідкладну допомогу.

Природно, нам стало цікаво: а як далі працюватимуть стоматологи? З тим й звернулися до директора КНП «Турківська  центральна міська лікарня» Костянтина Коробова. З його слів, уже з 5 листопада розпочнеться створення нової стоматологічної служби, яка надаватиме як ургентну допомогу, а також працюватиме згідно  пакету з надання медичних послуг, укладеного з Національною службою здоров’я України.

Скільки стоматологів матимуть роботу, наразі не відомо. Очевидно, що комусь із них доведеться надавати медичні послуги як фізичній особі-підприємцю, тобто перейти на приватну практику. Як буде насправді, ми повідомимо читачів після того, як створять новий підрозділ.

А наразі, якщо у вас болить зуб, телефонуйте знайомому лікарю, або ж звертайтеся у приватні стоматологічні кабінети.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви