В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

У ТУРЦІ ПАЛАЛА ГОСПОДАРСЬКА БУДІВЛЯ

Дата: 04.01.2022 Кометарі: 1

Лихо трапилося учора, 3 січня, близько шостої години вечора. До служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у місті Турка, на вулиці Січових Стрільців, 155, у дерев’яній господарській будівлі, розміром 6х4 м.

На місці події працювали вогнеборці 28-ї ДПРЧ м.Турка.

Вогнем пошкоджено господарську будівлю. Врятувати вдалося 2, поруч розташовані житлові будинки.  

  • Микола :

    Є в нашому місті громада церковна по вулиці Середня. За рікою, на одному схилі стоїть церква, навколо пам’ятники гранітні, на другому схилі стоять будинки, не один, а декілька, там живуть люди. Розділяє ті схили ріка, виглядає так як ваги. Останніми роками померло багато людей. Ну і родичі померлих чи то з гонору чи то з дурості ставлять гранітні пам’ятники. А з другого боку нічого нового не ставиться. По моєму більша маса має видавити меншу масу. Воно би добре було трохи відкласти встановлення тмх пам’ятників, воно би і дерев’яних або залізних хрестів вистачило. Так ви не в чистому полі. А тут ще й кабельний інтернет появився. То взагалі труба… Так на якого хрена тобі чотири антени. Чотири має бути в тих будинках чим далі від базової станції. Чим дальша відстань, тим більше антен на модемі. Ну мусить той інтернет “літати”. А просто зайти, щось почитати, подивитися коротке відео, то вже мало. Як то кажуть гроші є і ми багаті люди, хоть і дурні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви