В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВСЕ ЗАЛИШИЛОСЯ БЕЗ ЗМІН

Дата: 09.02.2022 Кометарі: 0

Ніби й посади не такі вже й важливі, але конкурси з обрання керівників  комунальних закладів «Центр культури та дозвілля» і «Публічна бібліотека»  Турківської міської ради викликали великий ажіотаж. Містяни активно обговорювали кандидатури  тих, хто вирішив поборотися за директорство. Хтось казав, що пенсіонерів треба замінити  на молодих. Інші – за принципом «старий кінь борозди не портить» – радили залишити старі кадри. Дехто  навіть із впевненістю казав, якщо посаду втратить Петро Косачевич, то більше на Турківщині й фестин не буде.

Але все це лише припущення та особисті  думки, які, зрозуміло, не претендують на істину в останній інстанції й аж ніяк не  могли вплинути на рішення  членів комісій. У четвер, 3 лютого, вони винесли вердикт. Директором комунального закладу  « Публічна бібліотека» залишилася Ганна Семків, яку активно відстоював трудовий колектив. У своєї опонентки Галини Стефаник вона  здобула перемогу лише з перевагою в один голос. А директорувати в Центрі культури і дозвілля й далі буде  заслужений працівник культури України Петро Косачевич. Конкурс не визначив переможця. Він та його візаві Іван Ференц отримали однакову кількість балів. Тепер відділу  освіти, культури та туризму Турківської міської ради доведеться оголошувати на цю посаду повторний конкурс. Або ж Петро Іванович обійматиме посаду до проведення Сьомих Всесвітніх бойківських фестин, які мають відбутися в серпні 2022 року, а далі добровільно  залишить директорську посаду.  І аж тоді  оголосять конкурс.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви