В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ІСТОРІЯ З ПРОДОВЖЕННЯМ

Дата: 14.02.2022 Кометарі: 0

У минулому номері нашої газети ми подали інформацію про завершення двох конкурсів з обрання керівників комунальних закладів «Центр культури та дозвілля» та «Публічна бібліотека» Турківської міської ради. Власне, напередодні публікації відбулися засідання комісій і здавалося, що все вирішено. Насправді конкурсний процес отримав продовження – з  яскраво вираженим конфліктним відтінком.

Щодо керівника Центру культури та дозвілля, то все завершилося, як кажуть, полюбовно. Два претенденти – Петро Косачевич та Іван Ференц – отримали рівну кількість голосів підтримки. Але т.в.о. начальника відділу освіти, культури і туризму Михайло Блажівський обрав компромісний варіант і видав наказ про продовження терміну дії трудового договору Петра Косачевича. Директорувати  Петро Іванович  буде до  30 вересня 2022 року. Як він сам каже, проведе у серпні фестини і тоді – на заслужений відпочинок.

Щодо Публічної бібліотеки, то ситуація значно складніша. Там, з результатом  5:4,  перемогу здобула нинішня директорка Ганна  Семків. Але з  таким рішенням не згідна її візаві Галина Стефаник й через адвоката звернулася з адміністративним позовом до Львівського окружного адміністративного суду з вимогою визнати рішення конкурсної комісії протиправним й скасувати його. У позові адвокат Марія Яворська наводить цілий ряд аргументів, що стосуються процедурних порушень. Зокрема, вчасної подачі документів, упередженості членів комісії та конфлікту інтересів. Копію позовної заяви передано   відповідачеві – відділу  освіти, культури і туризму Турківської міської ради. Відповідно,  ми звернулися до Михайла Блажівського за коментарем. Він, зокрема, повідомив, що до 17 лютого має час на з’ясування всіх конфліктних обставин  й прийняття рішення щодо укладення контракту з Ганною Семків. Яким буде вердикт – покаже час. Також ми дізналися, що директорка Публічної бібліотеки написала пояснення, чому підлеглі  в робочий час прийшли на засідання конкурсної комісії для її  підтримки, чи мали вони на це законне право.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви