В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЗАГИНУВ, ЗАХИЩАЮЧИ УКРАЇНУ

Дата: 04.03.2022 Кометарі: 0

Турківщина – в  скорботі: 27 лютого у боях за м. Васильків Київської області героїчно загинув наш земляк, 49-річний житель м. Турка, рядовий  Микола Жданянчин. У 2019 році він підписав контракт із 128-ю гірсько-піхотною бригадою. Відтоді пройшов дві ротації в зоні проведення ООС, а третя відбулася вже в час, коли московія віроломно напала на нашу державу. І він, вірний присязі, як і тисячі інших   українських військовиків, став в обороні рідної землі й віддав за це своє життя, відійшовши до Небесного Легіону Героїв.

Вчора чисельна турківська громада зустріла  домовину з тілом безстрашного захисника в с. Розлуч й супроводжувала до церкви Петра і Павла  м. Турка. Тут   всі могли попрощатися із земляком. Сьогодні, об 11.00 год. тут пройде заупокійна Служба Божа. Чин похорону – о 12.00 год.

У жалю і смутку новітній Герой Микола Жданянчин залишив матір Ірину Миронівну та батька Івана Миколайовича, дружину Марію, двох синів – Петра і Павла, сестер Марію та Іванну, племінників та велику родину.

Турківська міська рада та вся турківська громада висловлюють щире співчуття рідним, стверджуючи «Герої не вмирають!».  Вони житимуть в наших серцях вічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви