В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

«ДЕ ГОРІЛКА, БОГА ТАМ НЕМА»

Дата: 25.03.2022 Кометарі: 0

Як на мене, ці рядки з пісні «Не пиймо, браття», у виконанні тріо священників «Новий час», показують відношення  кожного християнина до алкоголю та до алкоголізму як явища. Згубний процес споювання української нації розпочався не сьогодні і навіть  не вчора. Але, зважуючи на його катастрофічні масштаби, кожен небайдужий громадянин має  заявити свою принципову позицію: досить одурманювати алкоголем українську націю.   І якщо уже зараз з цим великим лихом  не боротися реально й принципово, то наш добрий, щирий український народ чекають невтішні перспективи.

З огляду на це, дещо дивним є рішення Львівської  обласної військово-цивільної адміністрації дозволити торгувати алкогольними та слабоалкогольними напоями з 10.00 год. до 21.00 год. Відтак, заборона стосується лише нічної пори доби. Відповідно, область дозволила керівництву місцевих громад приймати свої рішення, що стосуються повної заборони продажу алкоголю, або підтримати часткову заборону.  Турківська міська рада погодилася з рішенням обласної військово-цивільної адміністрації, а Боринська вирішила не змінювати попереднє рішення й заборона на продаж алкоголю тут діє цілодобово. Деякі громади залишили заборону з визначенням термінів, зокрема на час Великого Посту. Звичайно, продаж алкоголю – це наповнення місцевого бюджету, що надходить від акцизного збору. І тут важко давати якісь коментарі чи поради. Неприпустимо, що ми всі надто лояльно ставимося до поширення алкогольних тенденцій в Україні загалом  і в кожній громаді зокрема, в  тому числі й серед дітей.

Дивним є й те, що в жодному рішенні немає чіткої позиції щодо діяльності точок самогоноваріння, які зараз вимірюються десятками в кожному селі чи в місті, та продажу оковитої. Неактивну позицію в плані їх ліквідації займає поліція, а тому, очевидно, громаді слід активізуватися і в час війни зробити все для того, щоб приватні гуральні закрити назавжди.  Прикладом в цьому плані для Турківської громади може  бути староста с. Завадівка Олег Павлик , який спільно з правоохоронцями накрив таке диявольське підприємство в с. Мельничне. Там було виявлено і вилито 70 пляшок самогону. Тож давайте, владо, піднімемось, а громадськість допоможе. Особливо ті родини, де ця зміїна отрута зруйнувала сім’ї, вбила і  продовжує вбивати   рідних та близьких.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви