В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВИПРАВНІ РОБОТИ ЗА ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

Дата: 29.03.2022 Кометарі: 0

Турківським відділом Самбірської окружної прокуратури з початку 2022 року скеровано до суду 1 обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо домашнього насильства.

А саме у провадженні СВ Самбірського РВП ГУ НП у Львівській області перебувало кримінальне провадження внесене щодо гр. Т  за вчиненя злочину, передбаченого ст. 126- 1 КК України.

         Досудовим розслідуванням встановлено, що гр. Т., в порушення вимог ст. 28 Конституції України, згідно якої кожен має право на повагу до його гідності, а також в порушення вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», умисно та безпричинно, в період часу з 14 грудня 2020 року по 31 січня 2022 року, перебуваючи по місцю свого проживання, що за адресою: м. Турка, вул. Сагайдачного, 143, Турківської ТГ Самбірського району Львівської області систематично вчиняв по відношенню до сестри – гр.Я., яка перебуває з останнім у сімейних відносинах, психологічне насильство, яке виразилось у словесних образах, погрозах фізичною розправою, висловлюваннях нецензурною лайкою в її бік і приниженні, де такі дії були об’єднані спільним умислом, та призвели до психологічних страждань гр. Я., а також погіршили якість життя потерпілої, викликали в неї побоювання за свою безпеку, спричинили емоційну напруженість, втому та негативні переживання.

На досудовому розслідуванні сторони  уклали угоду про примирення де згідно такої гр. Т. понесе  покарання у вигляді 200 (двісті) годин громадських робіт.  В суді угоду підтримали.

Суд своїм вироком затвердив таку угоду.

Зіновій БОХОНОК,

Прокурор Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви