В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ЧИ БУДЕ РУБКА В СТАРОМУ ПОЛІ?

Дата: 08.06.2022 Кометарі: 0

Проблема  господарювання  в лісових угіддях Турківщини уже не перший рік турбує громадськість. Пам’ятаємо різні акції протесту, перекриття доріг, заслуховування керівників лісогосподарських підприємств, обговорення питання на сесіях колись районної, а тепер міської та селищної  рад. Було прийнято й чимало рішень, які мали б сприяти цивілізованому господарюванню в лісах, мінімізувати самовільні рубки.

На недавній сесії Турківської міської ради це питання було порушено вкотре. Депутат Іван Вовчанський запропонував до розгляду свій запит про заборону вирубки лісу в урочищі Старе Поле, поблизу с. Вовче. Тут, як відомо, бере початок  ріка Дністер, а місцеві жителі кажуть, що це надзвичайно грибна місцевість. Розглянувши депутатський запит, сесія прийняла рішення заборонити рубки в даному урочищі. Хоча лісівники кажуть, що воно є незаконним. І   як тільки попаде до прокуратури, буде скасоване.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви