В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

БАЗАР НА вул. ВАСИЛЯ СТУСА. Хтось наполегливо намагається  його тут організувати

Дата: 20.06.2022 Кометарі: 0

Уже не вперше на вул. Василя Стуса в м. Турка хтось намагається організувати базарчик. Раніше двічі тут невідомі встановлювали торговельний лоток, але влада, розуміючи, що це незаконно,   швидко зносила його. І ось днями торговельна ятка з’явилася тут втретє. І, схоже, що надовго. Адже ніхто не намагається прибрати її.

Можливо, все було б нормально, якби за подібні торгові точки  «підприємці» сплачували податок. Ну й, зрозуміло, не загромаджували тротуар, як це уже не перший рік бачимо на вул. Міцкевича. Тут також все починалося з малого: спочатку – один лоток, а потім – два, три, а далі нашвидкуруч зроблені павільйони. Так «забудували» вулицю від  віадука аж до залізничного вокзалу. Хоча на початках тодішня влада обіцяла розробити спеціальний архітектурний проект, який прикрашав би місто й не заважав перехожим на тротуарі. А вийшло так, що пішоходи, обходячи столи, стільці та розкладений товар, змушені сходити на проїзну частину, по якій на великій швидкості проносяться автівки й, об’їжджаючи вибоїни та людей, створюють аварійні ситуації.  Тож чи не буде так на вулиці Василя Стуса?

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви