В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ВУЛИЦЯ СIЧОВИХ СТРIЛЬЦIВ – ДОЧЕКАЛАСЯ

Дата: 20.06.2022 Кометарі: 0

Як повідомив Турківський міський голова Ярослав Паращич, уже з цього тижня розпочнуть ремонтні роботи на вул. Січових Стрільців. Тут планують освоїти 3 млн. 790 тис. грн. місцевого бюджету. Щоправда, протяжність  ділянки вулиці, яку відремонтують, скоротилася. До початку війни планували відремонтувати від   військкомату й до моста, що на початку вул. Середня. Але, у зв’язку з різким подорожчанням пального, а відтак й матеріалів,  ремонт розпочнеться від поліклінічного відділення КНП «Турківська  ЦМЛ».  Роботи виконуватиме фірма «Авіаком».

До того ж, Ярослав Ярославович поінформував, що вже розпочато ремонт тротуарів у центрі міста. Бруківку закуплено ще в минулому році, а роботи, які також фінансуватиме місцевий бюджет,  виконають протягом червня-липня. Найближчим часом  продовжать ремонт асфальтного покриття по вулицях Міцкевича, Шептицького та Стуса ін’єкційно-струменевим методом. Міська рада закупила для цього три машини    спеціальної суміші.

Розпочато завіз гравію. На Турківщину вже доставлено 11 фур, очікують ще 35. Їх розподіл по населених пунктах проводять згідно заявок   старост. Вартість закупленого гравію – 700 тисяч гривень.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви