В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПОДВІЙНА РОБОТА ПРИБИРАЛЬНИКІВ

Дата: 01.08.2022 Кометарі: 0

Треба віддати належне, останнім часом прибиральники в м. Турка виходять на роботу зранку і   вже до 9.00 год. з покладеними на них обов’язками більш-менш справляються. Але дивує те,  що, підмівши вулицю,  купки сміття ніхто не забирає. Протягом дня    вітер або ж машини їх знову розносять містом. Наступного дня  прибиральники знову згрібають його. І так триває   кілька днів. Хоч  нещодавно був період, коли прибиральник зразу ж, як підмів, завантажував сміття в тачку  й акуратно вивозив його. Теперішню сміттєву безгосподарність можна  спостерігати на вулиці В.   Стуса  –  на ділянці від віадуку до школи-інтернату.

 А чи можна вирішити цю нескладну проблему? Звісно, так. Варто лише наголосити прибиральникам, аби вони, виходячи на роботу, мали із собою тачки. А якщо одноколісників немає, то придбати їх.  Можливо варто подумати й над тим, щоб  платити працівникам не лише за підмітання, а й за вивіз зметеного сміття.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви