В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ОШТРАФУВАЛИ  ЗА СМІТТЯ НА БЕРЕЗІ РІЧКИ

Дата: 07.09.2022 Кометарі: 0

Турківський відділ Самбірської окружної прокуратури забезпечив підтримання публічного обвинувачення в суді та довів вину 62-річного жителя одного із сіл Турківщини, якого засуджено за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 КК України. Він, будучи фізичною-особою підприємцем, в порушення вимог Земельного та Водного кодексів України, Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» в період з січня 2022 року по червень 2022 року складував відходи від обробки деревини на відкритий ґрунт земельних ділянок, що розташовані в прибережній смузі річки Стрий на території Турківської міської ради, що призвело до засмічення та забруднення земельних ділянок відходами та створило небезпеку для довкілля, оскільки виникла загроза забруднення річки.

Під час досудового розслідування засуджений повністю відшкодував заподіяну шкоду довкіллю та прибрав територію.

За результатами судового розгляду кримінального провадження 11.08.2022 року вироком Турківського районного суду обвинуваченого засуджено до покарання у виді штрафу, розміром 17000 грн.

Іван ГУЧОК,

начальник Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури Львівської області.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви