В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

МОГИЛУ «ВИЗВОЛИТЕЛІВ»  ТАКИ ТРЕБА ПЕРЕНЕСТИ

Дата: 24.10.2022 Кометарі: 0

Досі достеменно не відомо, чи є насправді захоронення на місці, де встановлено пам’ятний знак так званим «визволителям» в центрі м. Турка, навпроти ратуші.  У ті тоталітарні радянські часи, коли ставили його, історики чи краєзнавці радянського союзу не зафіксували сам факт захоронення. Хоча багато турківчан стверджують, що там спочивають останки воїнів.

Щоб ця дискусія мала якесь логічне завершення, нарешті треба розкопати  це місце і провести ексгумацію. І якщо виявиться, що там є захоронення, згідно з християнськими традиціями, перезахоронити  загиблих на кладовищі, а пам’ятний знак перенести, або ж знести його взагалі. Подібну спробу  вже було зроблено 10 років тому, але росія підняла страшний лемент. Тоді навіть прокуратура Львівської області заборонила  перезахоронення та перенесення пам’ятника.  Сьогодні, коли російська орда вбиває тисячі невинних українців і нищить українську землю, цьому слід покласти край.

Згідно з християнськими традиціями, усі вбиті чи померлі мають бути похоронені на кладовищах, а не в парках та  скверах. І всякі дискусії тут зайві.

Василь Васильків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви