В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПОВЕРНУЛИ ЗЕМЛЮ ГРОМАДІ

Дата: 24.10.2022 Кометарі: 0

Органами прокуратури забезпечується ефективна реалізація представницьких повноважень.  Так, за результатами вивчення стану законності у сфері землекористування, Турківським відділом Самбірської окружної прокуратури встановлено, що між Львівською обласною держаною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено 7 договорів  оренди землі  площею 64,8  га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств та обслуговування вітроелектростанції, розташованих за межами населених пунктів смт. Бориня, с.Ільник та с.Мельничне Самбірського району.

 За умовами договору орендар зобов’язувався своєчасно вносити орендну плату. Однак, в обумовлені строки плати не вносив, внаслідок чого виникла заборгованість близько 1 млн. грн.

Як наслідок, прокурором подано до Господарського суду Львівської області 7 позовних заяв про розірвання договорів оренди земельних ділянок вартістю 438,5 млн. грн.

Відтак, ґрунтовно дослідивши обставини справи, врахувавши принципову позицію та доводи прокурора,  Господарським судом Львівської області  в жовтні 2022 задоволені дві  позовні заяви прокуратури про розірвання договорів оренди земельних ділянок загальною площею 10,3 га вартістю понад 70 млн. грн. та повернення їх в розпорядження органу місцевого самоврядування.

 По інших судові засідання тривають.

В. Кричківський,

прокурор Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури.

Фото ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви