В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

ПРЕМІЮ ГОЛОВА НЕ ОТРИМУЄ

Дата: 17.02.2023 Кометарі: 0

Минулого тижня у соціальних мережах користувачі жваво обговорювали рішення Турківської міської ради про призначення голові – Ярославу Паращичу – щомісячної премії, в сумі 100% від заробітної плати. Думки висловлювалися різні: хтось це гнівно засуджував, інші, посилаючись на те, що Ярослав Ярославович багато фінансово допомагає Армії та вимушено переселеним особам, стверджували, мовляв, усе правильно.

Ми ж, щоб не бути упередженими, вирішили звернутися за коментарем з цього приводу безпосередньо до міського голови. І ось що він нам сказав:

«Так, на останній сесії справді було прийнято рішення про моє стовідсоткове преміювання. Хоча напередодні, на бюджетній комісії, обговорювалося питання про 30%. Під час сесії депутати, з невідомих мені причин, вирішили по-іншому і, відповідно проголосували. Я особисто був проти такого рішення і зразу ж написав заяву про те, що відмовляюся від будь-якої премії. А в перспективі, щоб зняти усі пересуди, маю намір повернутися до цього питання на наступній сесії. Відтак буду просити депутатів скасувати рішення. Принагідно хочу проінформувати, що у 2022 році сесія прийняла рішення про моє 30% преміювання. В першому півріччі премію я взагалі не отримував, і лише з липня, й до кінця року, бухгалтерія нараховувала мені доплату, згідно депутатського рішення. Я ніколи не приховував і не буду приховувати своїх доходів, а також не звик вихвалятися тим, скільки я допомагаю потребуючим  людям та Армії. Переконаний, найсправедливішим суддею для нас всіх є Бог, і його суд – об’єктивний. Я відкритий до спілкування будь з ким і готовий оприлюднити свої доходи для всіх зацікавлених».

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви