В єдності - сила народу

Народний часопис турківщини

УБИВЦЯ ОТРИМАВ 9 РОКІВ

Дата: 10.03.2023 Кометарі: 0

Турківський відділ Самбірської окружної прокуратури у суді завершив підтримання державного обвинувачення у  кримінальному провадженні за фактом убивства людини.

Так,  19.09.2022 р., близько 13.00 год.,  гр. І., перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись у житловому будинку в с. Сянки, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, у ході конфлікту з гр. Ю., умисно наніс останньому один удар ножем у ліву частину грудної клітки, чим спричинив потерпілому тілесні ушкодження, а саме: проникаюче в ліву плевральну порожнину колото-різане поранення грудної клітки, з локалізацією в ділянці 4-го – 5-го міжреберного проміжку, наскрізної рани та крововиливу на передній поверхні серцевої сорочки, проникаючої в праву половину серця колотої рани на його передній поверхні, рани верхньої долі лівої легені, в ділянці «серцевої вирізки», рани верхньої долі правої легені, наявністю в правій та лівій плевральній порожнині, а також в порожнині серцевої сорочки – рідкої крові, які є небезпечні для життя в момент заподіяння, відносяться до тяжкого тілесного ушкодження, яке перебуває в прямому причинному зв’язку із настанням смерті гр. Ю.

У суді гр. І. свою вину визнав повністю, просив вибачення у сина загиблого, вказав, що перебував у стані алкогольного сп’яніння.

За результатами розгляду даної справи, суд погодився із пропозицією прокурора, зважив усі обставини та засудив гр. І. до 9 років позбавлення волі.

Зіновій БОХОНОК,

прокурор Турківського відділу Самбірської окружної прокуратури.

Фото – ілюстративне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Наша газета у PDF

Турка з висоти пташиного польоту


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/boykivsh/boykivshchina.info/www/wp-content/plugins/facebook-pagelike-widget/fb_class.php on line 44

Ми у Facebook

Facebook Pagelike Widget

Шукати на сайті

Архіви